Рада Європи
Посилення доброго демократичного
врядування і cтійкості в Україні

Офіс Ради Європи в Україні:
вул. Іллінська, 8, 7-й під'їзд,
м. Київ, Україна, 04070
тел.: +380.44.303.99.16, +380.44.425.60.01

Рада Європи Посилення доброго демократичного
врядування і cтійкості в Україні

Новини

Методичні рекомендації та зразки документів щодо реалізації військовими адміністраціями населених пунктів та їх посадовими особами окремих повноважень органів місцевого самоврядування в умовах воєнного стану

30 Листопада 2022

Пропонуємо вашій увазі видання «Методичні рекомендації щодо реалізації військовими адміністраціями населених пунктів та їх посадовими особами окремих повноважень ОМС в умовах воєнного стану». У публікації надаються поради щодо організації перших етапів діяльності військових адміністрацій населених пунктів після їх утворення, а також у разі передачі начальнику військової адміністрації повноважень місцевої ради та виконавчих органів.

Рекомендації створені на замовлення Міністерства розвитку громад та територій України за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні».

ЗАВАНТАЖИТИ Методичні рекомендації щодо реалізації військовими адміністраціями населених пунктів та їх посадовими особами окремих повноважень ОМС в умовах воєнного стану за посиланням.