Рада Європи
Посилення доброго демократичного
врядування і cтійкості в Україні

Офіс Ради Європи в Україні:
вул. Іллінська, 8, 7-й під'їзд,
м. Київ, Україна, 04070
тел.: +380.44.303.99.16, +380.44.425.60.01

Рада Європи Посилення доброго демократичного
врядування і cтійкості в Україні

Новини

Розпочала роботу комісія медіаконкурсу з децентралізації: оцінюється рекордна кількість заявок

14 Жовтня 2022

При Міністерстві розвитку громад та територій України (Мінрегіон) за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація реформа публічної адміністрації в Україні» та Громадської організації «Інтерньюз-Україна» розпочала роботу Конкурсна комісія Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» 2022 року (далі – Конкурс).

Нагадаємо, Конкурс проводиться в Україні щорічно з 2016 року за підтримки Ради Європи у відповідності до її методології з кращих практик місцевого самоврядування, розробленої Центром експертизи доброго врядування. З 2017 року головний організатор  конкурсу – Міністерство. Співорганізаторами та партнерами Конкурсу є Програма Ради Європи «Децентралізація реформа публічної адміністрації в Україні» та Інтерньюз-Україна.

Тематика конкурсу у 2022 році орієнтована на застосування принципів доброго демократичного врядування на місцевому рівні під час війни та взаємодію органів державної влади та органів місцевого самоврядування в протидії військовій агресії й захисту територіальної цілісності та суверенітету держави.

Кількість робіт, отримана цього року рекордна: 454 роботи у всіх чотирьох номінаціях. З них 401 відповідає умовам подання заявки і буде оцінена конкурсною комісією: 283 роботи – у номінації «онлайн-публікація»; 50 – у номінації «друковані ЗМІ»; 8 – у номінації «радіоматеріал»; 60 – у номінації «відеоматеріал».

Робота конкурсної комісії триватиме протягом жовтня – листопада. Церемонія нагородження запланована на кінець листопада. За результатами слідкуйте на сайтах Мінрегіону, Ради Європи та Інтерньюз-Україна.