Рада Європи
Посилення доброго демократичного
врядування і cтійкості в Україні

Офіс Ради Європи в Україні:
вул. Іллінська, 8, 7-й під'їзд,
м. Київ, Україна, 04070
тел.: +380.44.303.99.16, +380.44.425.60.01

Рада Європи Посилення доброго демократичного
врядування і cтійкості в Україні

Новини

Організація трудових відносин у військових адміністраціях населених пунктів, що тимчасово здійснюють повноваження місцевого самоврядування – методичні рекомендації та зразки документів

22 Листопада 2022

Як ефективно налагодити трудові відносини у військових адміністраціях населених пунктів? Відповідь шукайте у Методичних рекомендаціях щодо організації трудових відносин у військових адміністраціях населених пунктів, що тимчасово здійснюють повноваження місцевого самоврядування.

У рекомендаціях надаються алгоритми дій та зразки документів щодо організації трудових відносин як у військових адміністраціях населених пунктів, так і у виконавчих органах та апаратах сільських, селищних міських рад, на території юрисдикції яких їх утворено.

Рекомендації створені на замовлення Міністерства розвитку громад та територій України за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні».

ЗАВАНТАЖИТИ Методичні рекомендації щодо прийому на роботу, переведення та звільнення різних категорій працівників ОМС в умовах воєнного стану можна за посиланням.