Рада Європи
Децентралізація і реформа публічної
адміністрації в Україні

Офіс Ради Європи в Україні:
вул. Іллінська, 8, 7-й під'їзд,
м. Київ, Україна, 04070
тел.: +380.44.303.99.16, +380.44.425.60.01

Рада Європи Децентралізація і реформа
публічної адміністрації в Україні

Новини

АНОНС. Правосуб’єктність на місцевому рівні: презентація окремих прикладів країн Європи, 8 жовтня 2021 року

30 Вересня 2021

Запрошуємо до участі!

За ким закріплено правосуб’єктність на місцевому рівні у країнах Європи: за територіальною громадою або органом влади? На якому рівні там закріплено правосуб’єктність держави та територіальної громади: конституційний акт чи закон? Який правовий статус мають органи місцевого самоврядування, якщо територіальна громада є юридичною особою? Хто та на яких підставах може виступати від імені територіальної громади безпосередньо у суді?

Відповіді на ці та багато інших запитань стосовно правосуб’єктності на місцевому рівні ви дізнаєтесь, якщо відвідаєте презентацію звітів щодо окремих країн Європи 8-го жовтня, у п’ятницю (12.30-15.30).

Захід відбудеться  у форматі відеоконференції.

Що саме буде презентовано?

  • Експрес звіт Ради Європи: огляд вибраних 17 країн. Цей звіт підготовлений у співпраці Європейським комітетом з питань демократії та врядування (CDDG).
  • 11 докладних звітів: Албанія, Франція, Німеччина, Греція, Італія, Латвія, Молдова, Польща, Румунія, Словенія, Швеція. Звіти підготовлені Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні», Програмою для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» та Шведсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні».

Серед учасників та учасниць міжнародні експерти та експертки – автори та авторки згаданих звітів.

Цільова аудиторія: народні депутати/-ки України, представники/-ці органів місцевого самоврядування та їх асоціацій, центральних та місцевих органів виконавчої влади, експертного та наукового середовища, міжнародні партнери.

Мови заходу: українська та англійська.

Реєстрація відкрита за посиланням: https://forms.gle/XzY1AVfzqGC5LdRN7

Захід відбудеться онлайн (на платформі Zoom, лінк буде надіслано напередодні презентації зареєстрованим учасникам/-цям).

Презентація організовується Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» на запит Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування і є частиною комплексної роботи, що проводить Рада Європи з цього питання.