Рада Європи
Посилення доброго демократичного
врядування і cтійкості в Україні

Офіс Ради Європи в Україні:
вул. Іллінська, 8, 7-й під'їзд,
м. Київ, Україна, 04070
тел.: +380.44.303.99.16, +380.44.425.60.01

Рада Європи Посилення доброго демократичного
врядування і cтійкості в Україні

Новини

УПРАВЛІННЯ ЛЮДСЬКИМИ РЕСУРСАМИ: підписано меморандум про співпрацю з Асоціацією об’єднаних територіальних громад та Хмельницьким ЦППК

17 Жовтня 2019

В Офісі Ради Європи в Україні було підписано Меморандум про співпрацю між Асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціацією об’єднаних територіальних громад», Хмельницьким центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державних влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій та Центром експертизи доброго врядування Генерального директорату з питань демократії Ради Європи.

Його мета – розширення мережі партнерів Ради Європи з метою посилення спроможності органів місцевого самоврядування та їх асоціацій через навчальну та консультативну діяльність для посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.

Підвищення кваліфікації для представників органів місцевого самоврядування за програмами та сервісами Школи HRM та Академії лідерства Ради Європи тепер доступні у Хмельницькому ЦППК, який з цією метою співпрацюватиме з Асоціацією об’єднаних територіальних громад та Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

«Наразі Асоціація за підтримки Програми РЄ вже активно працює за тематикою управління людськими ресурсами в ОТГ. Наші члени можуть розраховувати на відповідну консультативну допомогу експертів,» – розповідає виконавчий директор Асоціації об’єднаних територіальних громад Валентина Полтавець.

Децентралізація потребує посилення адміністративної спроможності органів місцевого самоврядування, а отже, і високопрофесійних представників в органах місцевого самоврядування. Від цього суттєво залежить результати реформ в усіх сферах. На цьому наголошується в Інструментарії Ради Європи з сучасного та ефективного управління людськими ресурсами.

Фотогалерея заходу тут.