Новини
УПРАВЛІННЯ ЛЮДСЬКИМИ РЕСУРСАМИ: підписано меморандум про співпрацю з Асоціацією об’єднаних територіальних громад та Хмельницьким ЦППК
В Офісі Ради Європи в Україні було підписано Меморандум про співпрацю між Асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціацією об’єднаних територіальних громад», Хмельницьким центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державних влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій та Центром експертизи доброго врядування Генерального директорату з питань демократії Ради Європи.
Його мета – розширення мережі партнерів Ради Європи з метою посилення спроможності органів місцевого самоврядування та їх асоціацій через навчальну та консультативну діяльність для посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.
Підвищення кваліфікації для представників органів місцевого самоврядування за програмами та сервісами Школи HRM та Академії лідерства Ради Європи тепер доступні у Хмельницькому ЦППК, який з цією метою співпрацюватиме з Асоціацією об’єднаних територіальних громад та Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».
«Наразі Асоціація за підтримки Програми РЄ вже активно працює за тематикою управління людськими ресурсами в ОТГ. Наші члени можуть розраховувати на відповідну консультативну допомогу експертів,» – розповідає виконавчий директор Асоціації об’єднаних територіальних громад Валентина Полтавець.
Децентралізація потребує посилення адміністративної спроможності органів місцевого самоврядування, а отже, і високопрофесійних представників в органах місцевого самоврядування. Від цього суттєво залежить результати реформ в усіх сферах. На цьому наголошується в Інструментарії Ради Європи з сучасного та ефективного управління людськими ресурсами.
Фотогалерея заходу тут.
- Міжнародне муніципальне партнерство: методичні рекомендації
- МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ: Cтворення та організація роботи інклюзивного мультифункціонального коворкінгового простору
- Комп’ютерна техніка від Ради Європи для українських громад
- Продовження децентралізації в Україні підтримує 76,5% населення – дані всеукраїнського соціологічного дослідження
- АНОНС: 15 грудня – презентація результатів Всеукраїнського соціологічного дослідження про децентралізацію (онлайн)
- Результати Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт про добре врядування під час війни