Рада Європи
Децентралізація і реформа публічної
адміністрації в Україні

Офіс Ради Європи в Україні:
вул. Іллінська, 8, 7-й під'їзд,
м. Київ, Україна, 04070
тел.: +380.44.303.99.16, +380.44.425.60.01

Рада Європи Децентралізація і реформа
публічної адміністрації в Україні

Новини

РЕГІОНАЛЬНІ КОНКУРСИ ЖУРНАЛІСТСЬКИХ РОБІТ Перший регіональний Конкурс відбувся у Харківській області

6 Грудня 2017

6 червня 2017 року на Харківщині нагороджено переможців першого обласного конкурсу журналістських робіт “Історії успіху громад”. Конкурс започатковано наприкінці 2016 згідно рішення Харківської обласної ради. Він базується на адаптованій до місцевих потреб методології Програми РЄ «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні». Його мета, перш за все, донести до аудиторії та поширити ідею про те, що перетворення на краще у державі – і в маленькому селі, і в мегаполісі – насамперед, залежать від ініціативності жителів, від їхнього бажання долучитися до розвитку рідного краю.

В умовах, коли держава та суспільство проходять через етап трансформації, як це відбувається зараз в Україні, мас-медіа належить особлива роль. В тому числі у питаннях комунікації між владою та суспільством. Будь які реформи не можуть бути успішними, якщо громадяни не отримуватимуть достовірну та вичерпну інформацію про перетворення, що відбуваються в країні, які переваги принесуть із собою зміни.

“Ми задоволені не тільки тим, що Конкурс знайшов відгук і викликав зацікавленість серед наших журналістів, а й особливо тим, що надійшло стільки цікавих робіт, де розповідається про успіх громад, – зазначив голова журі конкурсу, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. – Отже є не тільки кому писати, а й реальні історії успіху, які будуть цікаві для широкої аудиторії”.

Відповідно до Положення про проведення конкурсу, компетентне журі визначило по три переможця у п’яти номінаціях. Тож, вітаємо переможців!