Рада Європи
Децентралізація і реформа публічної
адміністрації в Україні

Офіс Ради Європи в Україні:
вул. Іллінська, 8, 7-й під'їзд,
м. Київ, Україна, 04070
тел.: +380.44.303.99.16, +380.44.425.60.01

Рада Європи Децентралізація і реформа
публічної адміністрації в Україні

Новини

РЕГІОНАЛЬНІ КОНКУРСИ ЖУРНАЛІСТСЬКИХ РОБІТ Нагороджено переможців першого Конкурсу в Донецькій області

8 Грудня 2017

8 грудня 2017 року на Донеччині відбулась церемонія нагородження першого обласного конкурсу журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Донецької області .

Конкурс було проведено за ініціативи голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського при підтримці громадськості і ЗМІ за адаптованої до місцевих потреб методології Ради Європи та експертної підтримки Програми РЄ «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні». Інформація про оголошення конкурсу також транслювалася на сайті Мінрегіону України.

За час інформаційної кампанії конкурсу (з 15 вересня 2017 року до 31 жовтня 2017 року) конкурсна комісія отримала 39 медійних робіт від журналістів з провідних медіа Донеччини та інших областей України, в тому числі в номінації «Краща онлайн-публікація» – 15 од., «Краща публікація у друкованих ЗМІ» – 9 од., «Кращий радіоматеріал» – 4 од., «Кращий відеоматеріал» – 11 од.
За кожною номінацією конкурсу було визначено по три призери, які отримали грошові винагороди від трьох до п’ятнадцяти тисяч гривень. Крім того, окремі учасники конкурсу отримали заохочувальні пам’ятні сувеніри.

Церемонію відзначення призерів обласного конкурсу журналістських робіт проводили заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Добряк та в.о. директора департаменту інформаційної та внутрішньої політики Людмила Биченко.

Спілкуючись з фіналістами, Сергій Добряк зазначив, що проведення таких конкурсів є дуже важливим для Донеччини, а Людмила Биченко подякувала всім, хто відгукнувся на конкурс, щоб показати, які реформи відбуваються на Донеччині. Очільниця департаменту розповіла присутнім про історію конкурсу, впровадження аналогічних конкурсів за методологією Ради Європи на національному рівні та регіональному рівнях, що дозволяє громадянам отримувати більше об’єктивної інформації про зміни у житті громад, регіонів, знайомитись з авторами реформ та поширювати їх кращі практики і здобутки.

«Конкурс був започаткований з метою висвітлення реформи децентралізації на Донеччині, адже саме цей шлях зараз дуже важливий для області, а обізнаність людей дозволить якомога ліпшим чином підтримати розпочаті зміни. Він буде продовжуватись і надалі», – наголосила пані Людмила та закликала журналістів слідкувати за інформацію про Конкурс 2018 року у медійних джерелах області.