Рада Європи
Посилення доброго демократичного
врядування і cтійкості в Україні

Офіс Ради Європи в Україні:
вул. Іллінська, 8, 7-й під'їзд,
м. Київ, Україна, 04070
тел.: +380.44.303.99.16, +380.44.425.60.01

Рада Європи Посилення доброго демократичного
врядування і cтійкості в Україні

Новини

ЗВІТ: Соціологічне дослідження «Децентралізація та реформа місцевого самоврядування». Друга хвиля

27 Грудня 2016


27 грудня 2016 року на прес-брифінгу в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій ЗУБКО, менеджер Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» Андрій ГУК та Генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), професор кафедри соціології Національного університету «Києво-Могилянська Академія» Володимир ПАНІОТТО в оприлюднили результати соціологічного дослідження «Децентралізація та реформа місцевого самоврядування», яке вже другий рік поспіль проводиться в Україні як результат співпраці Ради Європи, Мінрегіону України та КМІС.

Стосовно результатів дослідження Віце-прем’єр-міністр, зокрема, зазначив, що сьогодні 64% опитаних переконані, що реформу потрібно впроваджувати. 67% українців відчули зміни на краще чи очікують на них від реформи децентралізації. Порівняно з минулим роком, майже у 2,5 рази більше людей відзначали зміни на краще у своєму населеному пункті. До того ж, таке істотне зростання простежується у всіх регіонах України. Отже, географія якісних змін – не локальна, а відображає перетворення у всій країні. Він також наголосив на важливості щорічного проведення цього дослідження, яке дає змогу з’ясувати поточну ситуацію щодо сприйняття та результатів реформи, з’ясувати та проаналізувати існуючі тенденції з цього питання та вжити відповідних дій.

Завантажити Звіт можна тут.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=249624074&cat_id=244276429

https://www.youtube.com/watch?v=HiCynNFI4j0

http://www.minregion.gov.ua/press/prezentatsiyni-materiali/analitichniy-zvit-detsentralizatsiya-ta-reforma-mistsevogo-samovryaduvannya-rezultati-drugoyi-hvili-sotsiologichnogo-doslidzhennya/